Intel Pentium 200MHz, SY045, FV80502200, Socket 7 - Vintage Processor, P28
OR FOR COLLECTION! IT IS GREAT CHOICE FOR YOU RETRO PC BUILD!
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Intel Pentium 200MHz, SY045, FV80502200, Socket 7 - Vintage Processor, P27
Vintage Intel Pentium Pro 200MHz CPU Processor SL22V KB80521EX200 256K Socket 8
Intel Pentium 75 90 100 120 133 150 166 200 classic Pentium, Vintage CPU, GOLD
Intel Pentium MMX SL27S 233MHz 66MHz 2.8V Gold Socket 7 Desktop CPU Processor
Intel Pentium III 667MHz Slot 1, SL3XL, 256KB Cache, With Heatsink, Working!
Intel Pentium M Processor 725 2M Cache 1.6 GHz 400 MHz FSB CPU mPGA478C SL7EG