For NV156FHM Controller Board 1920x1080 HDMI VGA LCD EDP LED 15.6" Panel 30pin
NV156FHM and Choose the Right Full LCD model. VGA HDMI Board Work for 30Pin EDP LCD Screen. Audio Input: HDMI. So that I will send the right drive board to you. Board Size:82mm x 60mm x 5mm. Work power is 12V-3A or 12V-2A.